DÜNYA İŞİTME ENGELLİLER VE ENGELLİLER FEDERASYONU

SAYFALAR > EBA İNTERAKTİF


EBA İNTERAKTİF    www.ebainteraktif.net - www.dijitalsinyal.com

 

 

 

EBA İNTERAKTİF

*" DÜNYA ELLERİMDE" Projesi Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu ile çözüm ortaklığında hayata geçirilmiştir.

*Sayın Safi URHAN aynı zamanda Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu Proje Genel Koordinatörüdür.

Neden Biz ?

Kendisine misyon olarak "insanların mesleğin de kendini mutlu,kazanımı iyi, huzurlu ve güvende hissedecekleri yazılım programları geliştirmeyi " hedeflemiş bir yazılım firmasıdır.

Eba İnteraktif’i bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce kazanım sağlamaları için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

 

Eba İnteraktif  kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece yazılım programlarında değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Tarihçemiz

Firmamız yönetim kurulu başkanı Safi URHAN tarafından kurulmuştur. Günümüzün ihtiyaçlarına hizmet eden yazılım, program ve projeler alanında hizmet vermekteyiz..

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İnteraktif Eğitim alanında tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz..

 

Vizyonumuz

DOĞRU TERCİH DOĞRU GELECEK  DEMEKTİR.

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

 

Misyonumuz

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

- Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak
- Her öğrenciye eğitimde eşitlik imkanı sağlamak
- İnsanları mutlu etmek
- Eğitim ve Öğretim döneminde ki, tüm öğrencilerimize ilham ve inovasyon getirmek.
- Öğrencilerimize; günümüzün gerekliliklerine uygun bilimsel, kaliteli ve etkin İnteraktif Eğitim Hizmeti sunmaktır.

*Eba İnteraktif Yönetim Kurulu Başkanı Safi Urhan "Dünya Ellerimde" Projesini hazırlayan kişidir.

*Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu ile birlikte Proje hayata geçirilmiştir.

*www.dieef.com – www.dunyaellerimde.org Sitelerinin kurucu ve yöneticisi Eba İnteraktif Yön.Kur.Başk. Sayın Safi Urhan'dır. (www.ebainteraktif.net)

Web Tasarım : EBASOFTWARE